Aktualności

20.07.2022

 1. Grupa listopadowa jobcoachingu prawie w całości ma już pracę. Projekt, który ma trwać do grudnia właściwie jest zrealizowany. Bardzo się cieszymy.
 2. Z grupy czerwcowej cztery osoby pracują. To duży sukces.
 3. Zaczynamy kolejny etap projektu partnerskiego z Fundacją Sowelo. Do końca sierpnia musimy stworzyć projekt szkolenia na temat „Przemoc i nadużycia wobec osób niepełnosprawnych”. Już szykujemy się do prezentacji w październiku. Tym razem lecimy do Włoch.

13.06.2022

Już po szkoleniu gotowi do startu. Naszym celem jest znalezienie pracy. 

20.05.2022

Miło mi poinformować, że nasza firma wygrała projekt jobcoachingowy skierowany do osób niepełnosprawnych. Już w czerwcu jedziemy na tygodniowe szkolenie wzmacniające.

12.05.2022

Dzisiaj podpisałam umowę na współpracę z Fundacją Sowelo w ramach projektu „Nasz Asystent – Twoja Niezależność5”. Projekt trwa do końca tego roku.

19.03.2022

Jutro lecimy do Słowacji na spotkanie robocze w ramach projektu Erasmusa. Będzie się działo i po drodze zwiedzało. Trasa biegnie z Ławicy do Monachium i Wiednia. W Wiedniu małe zwiedzanie i autobus do Bratysławy, a potem już żabi krok do Senec. Wracamy wieczorem w środę i zabieramy się do dalszej pracy.

01.02.2022

Miło nam poinformować, że podjęliśmy współpracę z Fundacją Sowelo w ramach projektu „Empowering adult Educators for improvement of accessibility and quality of learning opportunities for people with functionaly diversity”. 

15.01.2022

Projekt Jobcoachingowy przynosi pierwsze efekty. Mamy po miesiącu pracy zatrudnienie 3 osób. W tym jeden staż i jedno dofinansowanie do działalności gospodarczej. Brawo uczestnicy!

7.01.2022

Ogłaszam nabór na szkolenia warsztatowe „Mapa Marzeń”.

Mapa Marzeń to cykliczne warsztaty w naszej firmie. W tym roku mocno ograniczone ze względu na pandemię.

Wiemy, że marzenia mają moc, a moc wzrasta wraz z ich ujawnieniem i wizualizacją. Spotykamy się, by stworzyć mapę marzeń na kolejny rok, a może i na kilka lat.

W cenę wliczone są:

 • materiały potrzebne do tworzenia mapy;
 • poczęstunek kawowy z domowymi ciasteczkami i owocami;
 • lampka wina na toast.

Inwestycja: 150,00 netto (Osoby biorące już udział w warsztatach w latach ubiegłych, cena 130,oo netto).

Termin I: 05.02.2022 r.

Termin II: 12.02.2022 r.

Godziny: 10.00 – 15.00

Grupa: 4 ÷ 5 osób.

Liczy się kolejność wpłat na konto po otrzymaniu zgłoszenia na coach@danka.pl.

MILE WIDZIANE WŁASNE ZDJĘCIE UCZESTNIKA.

Poczytaj więcej o mapie: https://danka.edu.pl/mapa-marzen-nowy/

 

31.12.2021

Dzisiaj zakończyłam współpracę w ramach projektu ” Masz Asa możesz więcej!” i „Masz Asa możesz więcej – 2” organizowanego przez Fundację „Sowelo” przy współfinansowaniu Miasta Poznania i UE. 

19.11. 2021

Miło mi poinformować, że nasza firma wygrała projekt jobcoachingowy skierowany do młodych osób. Już 29.11.br jedziemy na tygodniowe szkolenie wzmacniające.

 

15.11.2021

„Sojusznicy Dorosłości” projekt, który stworzył mi możliwość poszerzenia moich umiejętności i zdobycia wiedzy w pracy z młodymi osobami z niepełnosprawnościami. Dzisiaj wyjeżdżam do Wilna, gdzie przez 12 dni będę obserwować pracę naszych kolegów i koleżanek.

Trzymajcie kciuki.

01.06.2021

Przerwa urlopowa do 1.07.2021

01.03.2021

Niestety wszystkie szkolenia otwarte zostały odwołane ze względu na Covid-19.

31.01.2021

Promocja urodzinowa. Jak co roku promocja trwa do 14 lutego. Każdy rozpoczęty proces jest w niezmienionej cenie 100,oo za sesję (zoom – 1,5h)

 

ARCHIWUM — ARCHIWUM — ARCHIWUM

18.12. 2020

Ogłaszam zasłużoną przerwę. Od poniedziałku mamy wolne. Wczoraj zakończyliśmy ostatni tegoroczny projekt. 

Dziękuję wszystkim za tegoroczną współpracę. Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku.

Wrócimy gotowi na nowe wyzwania w Nowym Roku. Pilne zamówienia na telefon lub maila.

 

27.11. 2020

A co tam, u mnie też „Czarny Piątek”. Wszystkie sesje zgłoszone od 27 listopada do 29.11 będa w systemie 2 za 1. Płacisz za jedną sesję, a otrzymujesz dwie. Zgłoszenia na coach@danka.pl. Ceny znajdziesz tu: https://www.facebook.com/coach.danka/

 

30.09.2020

Projekt Zdolni Zdalnie został zakończony. Zespół wspaniałych ludzi pod moim koordynatorstwem stworzył 375 stron modelu do pracy z osobami pracującymi zdalnie: https://sowelo.net.pl/…/Zdolni%20Zdalni%20%E2%80%93%20model…
Polecam osobom pracującym zdalnie i borykającym się z nowymi problemami takimi jak brak motywacji, brak kontaktów z innymi, samotność, brak asertywności czy problemy z komunikacją.

 

12.08.2020 r.

Od 1 września zmieniamy zasady i cennik sesji coachingowych, jobcoachingowych i doradztwa zawodowego. 

Sesje odbywać się będą tylko on-line za pomocą platwormy zoom i będą trwać 45-60 minut. Aktualny cennik na stronach FB.

25.07.2020 r.

We wrześniu planowane jest szkolenie z mapy marzeń w skróconej wersji. Wstępnie 19 lub 29 w sobotę. Chętnych zapraszam do zapisów na szkolenia@danka.pl. Cena 80,oo, czas 3-4 godziny.

Program

WPROWADZENIE W KRAINĘ MARZEŃ (tworzenie własnej mapy marzeń)

 • Schemat tworzenia mapy

 • co dalej
 • Przydatne triki

Mam dwa wolne miejsca. Ze względu na ograniczenia sanitarne grupa będzie liczyć max. 4 osoby.

Zapraszam

22.06.2020 r.

Miło mi poinformować, że ruszył projekt Zdolni Zdalnie. Ma on na celu stworzenie modelu wsparcia coachingowego dla ON i wszystkich pracujących zdalnie. Mam wspaniały zespół, który opracuje między innymi 30 ćwiczeń coachingowych i autocoachingowych. 

06.05.2020 r.

W związku z wieloma zapytaniami, informujemy, iż wszystkie zaplanowane szkolenia są obecnie wstrzymane do odwołania. Nie prowadzę także indywidualnych spotkań w zakresie coachingu i doradztwa. Pracujemy tylko w projektach zewnętrznych i zdalnych.

Jak tylko sytuacja epidemiologiczna nie będzie zagrażać życiu i zdrowiu naszych klientów wznowimy usługi otwarte.

14.02.2020 r.

Za nami kilka szkoleń z „Mapy marzeń” w tym jedno, które odbyło się w Poznaniu. Jak zawsze mili uczestnicy, gorąca, twórcza atmosfera i pełne marzeń mapy. 

W związku z moimi urodzinami zawsze ogłaszam promocję na sesje coachingowe i jobcoachingowe. W tym roku to 50 % na wszystkie rozpoczęte procesy i  jednorazowe spotkania w lutym. 

Zgłoszenia i zapisy na coach@danka.pl

 

01.01.2020 r.

Zapraszamy na warsztaty otwarte „Mapa Marzeń”.

Mapa Marzeń to cykliczne warsztaty w naszej firmie.

Wiemy, że marzenia mają moc, a moc wzrasta wraz z ich ujawnieniem i wizualizacją. Spotykamy się, by stworzyć mapę marzeń na kolejny rok, a może i na kilka lat.

W cenę wliczone są:

 • materiały potrzebne do tworzenia mapy;
 • poczęstunek kawowy z domowym sernikiem, ciasteczkami i owocami;
 • pizza wyrabiana na miejscu z pieca opalanego drewnem (jeżeli zakaz palenia na terenie miasta Poznania się utrzyma, pizza będzie z piekarnika);
 • lampka wina na toast.

 

Inwestycja: 150,00 netto (Osoby biorące już udział w warsztatach w latach ubiegłych, cena 125,oo netto)

Termin: 25.01.2020 r.

Grupa: 6 ÷ 8 osób.

MILE WIDZIANE WŁASNE ZDJĘCIE UCZESTNIKA.

Poczytaj więcej o mapie: https://danka.edu.pl/mapa-marzen-nowy/

 

Zapraszam na warsztat poznawczy z Mandalą.

Mandala to rysunek na planie koła, wywodzi się z tradycji hinduskiej, a jej nazwa oznacza „koło życia, cały świat, święty krąg”. A wiemy, że koło życia to podstawowe narzędzie w pracy coacha.

Podstawową formą mandali jest okrąg z wpisanymi weń kwadratami (o bokach zorientowanych według stron świata), stosuje się jednak pewne odstępstwa. Mnisi buddyjscy często posługują się manadalą, dla nich wykonywanie i oglądanie mandali jest formą medytacji. Dla nas jednak ma najczęściej znaczenie, jako narzędzie teraupetyczne i rozwojowe. Mandala bowiem rozwija wyobraźnię, pomaga w ćwiczeniu skupienia uwagi i koncentracji, pomaga się wyciszyć i zrelaksować, a także pozwala wyrazić uczucia, lęki i myśli.


Czego dowiesz się na warsztatach?

 • poznasz znaczenie mandali w psychologii i coachingu, oraz ich historię,
 • poznasz mechanizm pracy z mandalą,
 • poznasz różnicę tworzenia własnej mandali a mandali intencjonalnej,
 • nauczysz się interpretować mandalę,
 • przy blasku świec i cieple kominka nauczysz sie tworzyć mandale.


Zgłoszenia przyjmowane będą na adres: szkolenia@danka.pl

 • Na szkolenie w terminie 19. listopada, zapisy przyjmowane są do dnia 16. listopada (środa).
 • Na szkolenie w terminie 3. grudnia, zapisy przyjmowane są do dnia 30. listopada (środa).
Koszt spotkania to 123,00 brutto.

Rezerwacja miejsca po dokonaniu wpłaty na konto firmy Danka po otrzymaniu maila potwierdzającego zgłoszenie i możliwość udziału.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma zniżkę 50% na zakup mandali intencjonalnej.

Liczba miejsc ograniczona ze względu na wymaganą wyjątkową atmosferę przy tworzeniu mandali. Warsztat odbędzie się w pracowni firmy.

Zapytania prosimy kierować na adres: coach@danka.pl


Szkolenie „Wampiry emocjonalne są wśród Nas” …

… przybliżyło uczestnikom pojęcie wampira emocjonalnego. Jak każdy wampiryzm i ten emocjonalny jest zaraźliwy. Tylko skuteczna obrona może nas uchronić przed działaniem zgodnie z wolą wampira. Najskuteczniejszą strategią obrony jest ich poznanie, należy wiedzieć kim i czym są. Zwracając uwagę na słowa i działania ludzi, którzy otaczają nas w domu, w pracy czy w innych okolicznościach dnia codziennego, jesteśmy w stanie rozpoznać wampira emocjonalnego. Znajomość strategii działania z poszczególnym typem wampira wspomoże bronić się skuteczniej, lub podjąć decyzję o oddaleniu się od takich osób.

Uczestnicy szkolenia dostali nie tylko wiedzę teoretyczną, którą można wyczytać w książkach, ale też kilka praktycznych sposobów i przykładów, jak sobie radzić z wampirami emocjonalnymi i energetycznymi. A jeżeli ktoś z uczestników rozpoznał wampira w sobie na podstawie przedstawionych sytuacji, to dowiedział się, jak zacząć autoterapię, jaki powinien być jej cel, z kim najlepiej pracować lub z kim nie pracować. Pamietać należy, że w zależności od tego, z jakiego typu wampirem mamy doczynienia praca terapeutyczna jest inna i inna jest strategia radzenia sobie, by z takim człowiekiem tworzyć poprawne, czasem nawet szczęśliwe relacje. Temat wampira emocjonalnego rzadko pojawia się w rozmowach coachingowo-rozwojowych, tym bardziej cieszy mnie, że tak mało popularny temat spotkał się z zainteresowaniem.


Już dzisiaj zapraszam na ponowne spotkanie z wampirami 5 listopada br. w naszej firmowej salce.

Trwać będzie od godz. 10:00 do godz. 15:00.
Koszt szkolenia wynosi 150,- pln.


Zapisy na adres: szkolenia@danka.pl

Zastrzegamy sobie, iż szkolenie odbędzie się przy udziale min. 5 osób.


WAMPIRY EMOCJONALNE.

Czy zdarzyło Wam się kiedyś, że ktoś wyssał z Was wszystkie siły? Że poczuliście, jak nagle odpływa z Was cała energia, jest Wam słabo i najlepiej zapadlibyście w głęboki sen? Jeżeli tak, to oznacza, że mieliście kontakt z WAMPIREM EMOCJONALNYM. Wampir emocjonalny nie budzi się nocą i nie wysysa z nas krwi, Wampir emocjonalny żyje wśród nas, może być wszędzie, w domu, w pracy, na ulicy czy w sklepie, a nawet w naszym łóżku.Jeżeli chcesz się czegoś na ten temat dowiedzieć, to zapraszam na szkolenie:

„WAMPIRY EMOCJONALNE SĄ WŚRÓD NAS”


Czego możesz się spodziewać?

 • dowiesz się kim są wampiry emocjonalne,
 • poznasz ich typy i charakterystykę,
 • nauczysz się rozpoznawać poszczególne wampiry,
 • nauczysz się bronić przed wampirami emocjonalnymi.

Szkolenie odbędzie się 21. października 2017 r. w sobotę. Trwać będzie od godz. 10:00 do godz. 15:00. Koszt szkolenia wynosi 150,- pln i odbędzie się w Centrum Poznania (dokładne miejsce zostanie podane po zamknięciu zapisów)

Zapisy na adres: szkolenia@danka.pl

Zastrzegamy sobie, iż szkolenie odbędzie się przy udziale min. 5 osób.


Trwają zapisy na warsztaty z Rozwijalni MÓZGU.

I. edycja startuje od 15. września 2016 r., potrwa do 30. czerwca 2017 r. Podzielona jest na okresy kwartalne.
Znamy już terminy zajęć do końca roku 2016:

 • 27 września,
 • 11 i 25 Poździernika,
 • 8 i 22 listopada,
 • 13 grudnia.

Warsztaty każdorazowo będą trwać od 18:00 do 20:00. Program przewiduje jedynie ćwiczenia z zakresu treningu umysłu, wiedza teoretyczna będzie przekazywana na osobnych szkoleniach i na stronie: szkolenia.danka.pl

Zakres ćwiczeń obejmuje koncentrację, kreatywność, pamięć, spostrzegawczość, słownictwo, sposoby myślenia. Koszt udziału w edycji to 900,00 brutto. Możliwość udziału w warsztatach kwartalnych, koszt 300,00 brutto (6 spotkań).


Zgłoszenia i wpłaty na okres pierwszego kwartału przyjmujemy do dnia 15. września 2016.

Adres zgłoszenia: szkolenia@danka.pl

„Zaistnieć w Social Mediach”


W dzisiejszym biznesie trudno już funkcjonować bez internetu. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak świadomie zbudować markę w internecie, jakie kanały wykorzystać w komunikacji z odbiorcą, zapraszam na krótkie praktyczne szkolenie.


Poruszane tematy to m.in.:

 • Strona www — rezerwacja domeny, hosting, strona.
 • Facebook — strona firmowa, funpage.
 • Blog — po co komu takie pisanie.
 • Instagram — jak i co publikować, hashtagi #.

Szkolenie trwa 4 godziny. Koszt szkolenia wynosi 150,- pln i odbywa się w Centrum Poznania, w siedzibie naszej firmy.

Zapisy na adres: szkolenia@danka.pl

Zastrzegamy sobie, iż szkolenie odbędzie się przy udziale min. 5 osób.