Kobieta i jej słoiczek nie tylko na Dzień Kobiet.

Kobieta to bohaterka dzisiejszego wpisu. Dzisiaj Dzień Kobiet, więc jest o kobiecie.

Słoik decoupage Piękno kobiety

Kobieta, każda bez wyjątku jest piękna, tylko nie każda kobieta o tym wie. Piękną być to nie tylko być urodziwą, kobieta może mieć przeciętną urodę, ale i tak być piękną. Tylko co zrobić, by zauważyła swoje piękno?

Są kobiety, które nie mogą na siebie patrzeć mimo, że są ładne, mądre i nieprzeciętnie inteligentne. Są kobiety dobre dla innych, zrobią wszystko dla męża, dzieci, przyjaciół i obcych ale nigdy nie dla siebie.

Są kobiety, które nie widzą w sobie niczego dobrego, uważają, że niczego nie potrafią i za nic się nie cenią.

Czasem takie kobiety do mnie przychodzą. Postanawiają zmienić swoje myślenie. Chcą poczuć się piękne, chcą widzieć swoje piękno, chcą je odkryć.

Mam teraz na coachingu wspaniałą, mądrą i inteligentną kobietę, dla której zrobiłam własnoręcznie słoiczek swojego piękna. Będzie do niego codziennie wkładać karteczkę z opisem jednej pięknej rzeczy którą posiada. Może to być piękno zewnętrzne, może być wewnętrzne, może dotyczyć zdolności lub cech charakteru. Każdego dnia odkryje coś nowego i wspaniałego w sobie.

Słoiczek będzie zawierał całe jej piękno, wszystkie jej wspaniałości.

Moja klientka to typ wróżki, która wszystkim życzy dobrze, która o wszystkich myśli dobrze, tylko nie o sobie. Chce to zmienić, więc chce zacząć dostrzegać siebie. Już widzę radość w jej oczach kiedy otworzy słoik na koniec procesu.

Słoiczek łączy piękno kwiatów z dobrem wróżki. Dla Ciebie też mogę wykonać słoiczek, np. dobrych uczynków, małych lub dużych sukcesów z dowolnym motywem. Zapraszam.