Dzień Babci kartkowo

Dzień Babci już za kilka dni. Ja mam to szczęście być potrójną babcią. Chociaż jak tak patrzę po znajomych, to babcie z nas zupełnie inne niż te, które były za czasów naszego dzieciństwa. Trudno mi sobie wyobrazić moją babcię tak aktywną jaką ja jestem. Moja babcia natomiast miała ulubione zajęcie z dziedziny rękodzielnictwa, która już całkiem została zapomniana. Miałam okazję się nauczyć tego zajęcia ale przyznam, że od ponad czterdziestu lat tego nie robiłam. Moja babcia „obkoronkowywała” na szydełku chusteczki. Mam schowany na pamiatkę taki zestaw, który dostałam w prezencie na komunię.

Dzień Babci

Robiąc dzisiaj taką karteczkę na Dzień Babci, miałam okazję sobie przypomnieć kilka chwil spędzonych u niej w dzieciństwie. I chociaż ta kartka nie jest dla niej, właśnie z myślą o niej ją robiłam. Mam nadzieję, że osoba, która ją zakupi podaruje ją z sercem jakim do jej zrobienia włożyłam.

Kartki okolicznosciowe
Kartki okolicznosciowe
Kartki okolicznosciowe
Kartki okolicznosciowe

Kartka – koszt 25,oo brutto (+ koszty wysyłki), kartka w zamykanym, białym pudełku ozdobionym. Rozmiar 14,8 x 14,8. Możliwość odbioru osobistego w Poznaniu.