Druga rocznica bloga danka.edu.pl

Druga rocznica prowadzenia bloga niesie za sobą kilka zmian i krótkie podsumowanie. 

Druga rocznica – podsumowanie

Przez ten rok napisałam 57 postów, co daje nam w sumie 130 postów w okresie prowadzenia bloga. Umieściłam 11 postów, które zawierały tutoriale rękodzielnicze. To jedne z najbardziej parcochłonnych postów. Książkę kucharską powiększyło 11 nowych przepisów, każdy wpis zawierał tutorial. Z ponad czterdziestu przeczytanych w tym roku książek zamieściłam tylko 2 recenzje i 4 kwartalne podsumowania. Najwięcej, bo 20 wpisów dotyczyło mojej pracy coachingowej i jobcoachingowej.

Mam na blogu po dwóch latach  558 obserwatorów. Zaszczyciło mnie odwiedzinami wiele osób, pozostawiając prawie 5300 komentarzy. Ponadto miałam możliwość osobistego poznania innych blogerów i ich blogów. 

Druga rocznica – zmiany

 Po tych dwóch latach przyszła pora na kolejne zmiany.

Album walentynkowy zakończył wpisy z kategorii rękodzielnictwa. Pojawiły się w sumie 24 tutoriale, które nauczą robić kilka fajnych i w miarę prostych rzeczy. Od roku prowadzę osobnego bloga z pracami rękodzielniczymi i przy okazji sklepik. Zapraszam na:  http://pasje.danki.pl

Wpisy będą pojawiać się co dwa tygodnie regularnie w środy i od czasu do czasu wrzucę jakiś wpis z tutorialem do książki kucharskiej lub wpis podróżniczy. Wiem, że to umniejszy mi pewnie czytelników, ale praca, prowadzenie dwóch blogów i dwóch instagramów pożera mi sporo czasu. Chcę więcej poświęcić się pasjom, nauczyć nowych rzeczy i mniej czasu spędzać w sieci.

Po dwóch latach prowadzenia bloga mam wiele przemyśleń. Nie jest to blog zarobkowy a jedynie edukacyjny, więc cieszy się średnim zainteresowaniem.  Jest dodatkowym wsparciem dla moich klientów, bowiem wszystkiego nie jestem w stanie przekazać podczas szkoleń. Cieszę się, że wytrwałam i nadal chcę trwać w prowadzeniu tego bloga. Mając na uwadze, że dość szybko się nudzę, dwa lata to niezły wynik wytrwałości. Trzymajcie kciuki, by mi się ciągle chciało.
Na końcu chcę wszystkim podziękować za poświęcony czas, za czytanie i komentowanie. Bez Was na pewno by mi się nie chciało. Dziękuję.